MÖBLER / Soffor / Soffa 10695011
*
nr 1069 5011
Soffa
Ekornes, 1960-tal, längd: 192 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:14:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 12:46:13
1
1.500 kr
14/11 19:07:26
2
1.100 kr
14/11 19:07:26
1
1.200 kr (Budbetjänt)
14/11 19:08:02
2
1.300 kr
14/11 19:08:02
1
1.400 kr (Budbetjänt)
14/11 19:08:37
2
1.500 kr
14/11 19:08:37
1
1.500 kr (Budbetjänt)
14/11 19:09:39
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ekornes soffa soffor
-
6180 Soffa
3-sits, klädd med Bakertyg, Lotus. Längd: 200 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:44
-
6117 Soffa
röd velourklädsel. Längd: 205 cm. Djup: 86 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:52
-
6131 Soffgrupp
3 delar, Rotting, Soffa+ fåtölj + bord med glasskiva
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
*
Soffa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5011
Soffa
Ekornes, 1960-tal, längd: 192 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 12:46:13 | 1 | 1.500 kr |
14/11 19:07:26 | 2 | 1.100 kr |
14/11 19:07:26 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
14/11 19:08:02 | 2 | 1.300 kr |
14/11 19:08:02 | 1 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
14/11 19:08:37 | 2 | 1.500 kr |
14/11 19:08:37 | 1 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
14/11 19:09:39 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ekornes soffa soffor
-
6180 Soffa
3-sits, klädd med Bakertyg, Lotus. Längd: 200 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:44 -
6117 Soffa
röd velourklädsel. Längd: 205 cm. Djup: 86 cm. Höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:52 -
6131 Soffgrupp
3 delar, Rotting, Soffa+ fåtölj + bord med glasskiva
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55